Referencje osób, które mi zaufały

Wojciech Kozłowski

Wojciech Kozłowski

Virgo-Clemens.pl

5 gwiazde
Pan Michał Blachnierek „strony z misją” wykonał dla mnie stronę internetową reklamującą moją firmę. Praca nad strona przebiegała sprawnie i konkretnie, według wspólnie ustalonego planu – do celu. Bardzo cenie zdecydowane działania i konkretne wizje, ponieważ oszczędzają mój czas a co za tym idzie również moje pieniądze dlatego polecam współpracę z Panem Michałem, jako kompetentnym, uczciwym a przede wszystko doświadczonym projektantem, który rozumie cel i wizje klienta i potrafi je ubrać w ciekawą grafikę z jasnym przekazem.

Filip Dalaszyński

Filip Dalaszyński

filipdalaszynski.pl

5 gwiazde
Szukając wykonawcy mojej strony internetowej stawiałem kilka warunków: profesjonalizm, doradztwo i komunikatywność. Pan Michał Blachnierek spełnił wszystkie moje oczekiwania. Z cierpliwością odpowiadał na moje uwagi dotyczące estetyki i wyglądu strony, doradzał w kwestii interaktywności (chronione hasłem albumy dla klientów) oraz w przystępny sposób nauczył jak korzystać ze panelu administracyjnego. Nigdy nie zostałem sam z problemem – w razie wątpliwości lub trudności zawsze otrzymywałem pomoc i wsparcie. Dodatkowym atutem Pana Michała jest jego wrażliwość na wartości, co było dla mnie równie ważne jak jego profesjonalizm.

lek. Ewelina Gierszewska

lek. Ewelina Gierszewska

Przewleklezdrowi.eu

5 gwiazde
Trudno jest znaleźć projektanta stron, który nie patrzyłby wyłącznie na wynagrodzenie, ale również wczuwał się w potrzeby i intencje osoby chcącej robić coś dobrego dla innych. Zleciłam stworzenie strony internetowej Panu Michałowi i jestem bardzo zadowolona. Strona została wykonana w terminie i według moich wytycznych. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoja misja zostanie rozpowszechniona w internecie, to zdecydowanie polecam stronyzMisją.

ks. Piotr Lubecki

ks. Piotr Lubecki

Parafia-sucha.pl Parafialubiewo.pl

5 gwiazde
„Pragnę poręczyć, że strony wykonane przez Pana Michała Blachnierka dla Parafii św. Maksymiliana w Suchej oraz Parafii św. Mikołaja w Lubiewie zostały wykonane w sposób profesjonalny. Spełniają wszelkie standardy, zostały zastosowane ciekawe rozwiązania oraz piękne szaty graficzne. Jest to człowiek godny polecenia w tworzeniu stron internetowych”