Zobacz przykładowe strony, które zaprojektowałem

Proszę pamiętać, że poNIŻSZE portfolio może w 100%  nie odzwierciedlać prac przez nas wykonanych, ponieważ klienci mają możliwość samodzielnego edytowania strony.

Klient: Filip Dalaszyński – fotograf

Pan Filip jest profesjonalnym fotografem. Jego misją jest ? uwieczniać to, co piękne a czasami i trudne w życiu człowieka. Prywatnie Pan Filip wraz z żoną Martą oraz innymi prowadzącymi z Zespołu Dobry Początek współprowadzi  Weekendy dla Narzeczonych i Wieczory dla Małżonków, które są wsparciem dla przyszłych i obecnych małżonków, pokazujące, jak ważny jest dialog małżeński i czas spędzany tylko we dwoje. Jest też członkiem Laboratorium Wolności Religijnej działającej na rzecz prześladowanych chrześcijan w Polsce. Organizuje również wyprawy do Ziemi Świętej.

Głównym przesłaniem strony internetowej jest przedstawienie osoby Pana Filipa, jego usług oraz  wybranych prac. Dzięki zastosowaniu systemu zarządzania treścią,  właściciel strony może ją samodzielnie edytować oraz aktualizować. Dodatkowym rozwiązaniem jest udostępnienie klientom galerii zrobionych zdjęć poprzez przekazanie tajnego hasła. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdjęcia będzie mógł zobaczyć wyłącznie zamawiający je klient.

Klient: Zespół RazemOdNowa

Misją zespołu jest ? zbliżanie małżonków do Boga i do siebie nawzajem.

Strona przedstawia działania zespołu oraz  umożliwia zapis na wydarzenia przez nich organizowane.

Do budowy strony wykorzystano system, dzięki któremu członkowie zespołu mogą w prosty sposób dokonywać zmian na stronie bez specjalistycznej wiedzy.

Klient: Virgo-Clemens Wojciech Kozłowski

Pan Wojtek prowadzi firmę alpinistyczno-konserwatorską. Oferuje bardzo szeroki zakres usług dla firm i osób prywatnych. Jego misją jest ? docieranie tam, gdzie dla innych jest to niebezpieczne. Doskonale zdaje sobie sprawę, że praca na wysokości bez odpowiedniego przeszkolenia i sprzętu jest ogromnym zagrożeniem dla życia ludzkiego. Jednak drugą, niemniej ważną misją związaną z prowadzoną przez niego działalnością jest pomoc drugiemu człowiekowi poprzez oferowanie pracy, wyciąganie z trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Daje szansę na lepsze życie. Pomaga tym, którzy stracili motywacje, nadzieje, wiarę w siebie.

projekt forum Radość Miłości

Klient: Fundacja Porta Fidei – Zespół Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji

Projekt stworzony dla V Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji. Jest jednym z największych kongresów organizowanych przez KEP.
Misją fundacji jest ? wspieranie działalności kościoła katolickiego, a w szczególności działań zespołu ds. nowej ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski, w promowaniu wartości i kształtowaniu postaw chrześcijańskich w celu rozwoju społeczeństwa.

Głównym zadaniem strony internetowej jest przedstawienie programu forum, głównych mówców, organizatorów oraz partnerów. 

Klient: White Label

 Czyste Powietrze, to pierwszy ogólnopolski program dopłat do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych. Celem Programu jest ochrona środowiska naturalnego poprzez walkę ze smogiem.

Misją zlecającego zaprojektowanie strony internetowej jest ? wsparcie w otrzymaniu dofinansowania do programu Czyste Powietrze oraz przyczynienie się do poprawy środowiska naturalnego.

 

 

Klient: Fundacja Chrześcijańska Jeremiasz

Misją fundacji jest ? działalność na rzecz nierozerwalności związku małżeńskiego oraz wspieranie duchowego rozwoju młodzieży.

Celem strony jest przedstawienie działań fundacji z możliwością jej wsparcia poprzez szybkie płatności internetowe. Dzięki zastosowaniu systemu zarządzania treścią, fundacja ma możliwość dokonywania wpisów na blogu.

Klient: Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Suchej na Pomorzu

Strona internetowa dla parafii katolickiej.

Celem strony jest przekazanie informacji o parafii z możliwością samodzielnego umieszczania ogłoszeń i intencji parafialnych.

Klient: Parafia katolicka pw. św. Mikołaja w Lubiewie

Strona wykonana z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią, dzięki któremu proboszcz parafii sam uaktualnia informacje.

Zadaniem strony jest bieżąca informacja o działaniach parafii oraz zbiórce na remont.