Potrzebujesz kogoś, kto zajmie się Twoją stroną internetową?

Zarządzanie stroną internetową może być ciężką pracą. Są ciągłe aktualizacje do zrobienia, czasami coś idzie nie tak i nie możesz lub nie masz czasu, aby to zrobić samodzielnie. Tutaj możemy Ci pomóc .

Posiadanie strony internetowej jest bardzo podobne do posiadania własnego domu. Musisz go utrzymywać, aby był bezpieczny, ładnie wyglądał i spełniał swoje zadanie. Niestety, strony internetowe, które zostały pozostawione samemu sobie, same zaczną sprawiać problemy oraz będą podatne na zniszczenie przez hakerów.

Zadbamy o Twoją stronę internetową i zapewnimy, że będzie działała jak najlepiej – przez cały czas.

Używamy automatycznych narzędzi do śledzenia czasu działania Twojej witryny i upewniania się, że jest ona zawsze online. Gdy tylko Twoja witryna przejdzie w tryb offline, dowiemy się o tym i naprawimy, zanim jeszcze zauważysz. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, kopie zapasowe, wydajność strony, ani cokolwiek innego związanego z Twoją witryną. Zrobimy to za Ciebie.

CO OTRZYMASZ W RAMACH PLANU KONSERWACJI STRONY WORDPRESS

Tygodniowe raporty o witrynie

W każdy poniedziałek wyślemy Ci raport zawierający wszystko, co musisz wiedzieć o tym, co zrobiliśmy z Twoją witryną.

Codzienne kopie zapasowe

Wykonujemy codzienne kopie zapasowe i przechowujemy je w osobnej lokalizacji przez aż  90 dni. Kopie zapasowe możemy przywrócić w kilka minut.

Z

Zawsze aktualizowane

Bezpieczne aktualizacje witryny dla WordPress, motywów i wtyczek. Dbaj o to, aby Twoja witryna była jak najbardziej aktualna i dzięki temu bezpieczna.

h

Raporty analityczne

Twój raport zawiera tygodniowy raport Google Analytics zawierający wszystkie ważne dane dotyczące użytkowników Twojej witryny.

U

Codzienne skanowanie w poszukiwaniu wirusów

Codzienne skanowanie antywirusowe zapewnia, że ​​Twoja witryna nie została zhakowana ani zainfekowana. Jeśli pojawi się problem, bardzo szybko się dowiemy.

s

Monitorowanie dostępności

Upewnij się, że Twoja witryna jest online i dostępna. Jeśli spadnie, dowiemy się o tym w ciągu kilku sekund.

Sprawdzanie uszkodzonych LINKÓW

Uszkodzone linki są szkodliwe dla SEO i będziemy przeprowadzać codzienne skanowanie, aby upewnić się, że nie mamy żadnych niechcianych błędów 404.

Rankingi słów kluczowych SEO

Możemy sprawdzić, gdzie Twoja witryna zajmuje pozycję w Google dla wybranych przez Ciebie słów kluczowych. 

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie bez konsekwencji

CZĘSTE PYTANIA

Jakie są opłaty związane z aktywacją planu konserwacji?

Nie ma żadnych opłat. Zarówno włączenie planu konserwacji, jak i wyłączenie jest bezpłatne. 

Co się stanie, jeżeli nie będę miał planu konserwacji strony?

Twoja strona może być narażone na różne  problemy:

  • nie będzie aktualizowana, co może spowodować zniszczenie strony przez hackerów
  • nie będzie miała dobrych kopii bezpieczeństwa, dzięki którym nie będzie  można jej odzyskać. Możesz stracić całą stronę i wszystko co do tej pory zostało zrobione
  • nie będzie optymalizowana i może to spowodować wolniejsze wczytywanie strony a tym samym spadek w wynikach wyszukiwania w  Google
  • może zostać przekierowana na inne (czasami nicenzuralne) strony internetowe
  • nie będzie miała opieki webdevelopera, który służy pomocą

Czy aktualizujecie wszystkie motywy i wtyczki?

Nie będziemy próbować aktualizować żadnej wtyczki ani motywu, jeśli nie mamy na to licencji.

Do stron internetowych, które tworzymy i przekazujemy naszym klientom, zawsze dołączamy w pełni licencjonowane wtyczki i motywy. Oznacza to, że mogą być automatycznie aktualizowane.

Niestety nie aktualizujemy motywów i wtyczek  bez licencji, ponieważ bardzo często nie można ich aktualizować. Jezeli chcesz uniknąć problemów związanych z bezpieczeństwem i kompatybilnością, zalecamy używanie licencjonowanego oprogramowania.

 

Czy gwarantujecie, że moja strona nie zostanie zhakowana?

Nie możemy dać takich gwarancji, jednak stosowane przez nas procesy sprawiają, że włamanie jest znacznie mniej prawdopodobne. Jeśli połączysz nasze praktyki z silnymi hasłami i dobrymi konfiguracjami zabezpieczeń, możesz spać w nocy, wiedząc, że Twoja witryna jest bezpieczna.

Co się stanie, jeśli moja witryna zostanie zhakowana podczas korzystania z planu?

To się nigdy wcześniej nie zdarzyło! Gdyby jednak tak się stało, zajmiemy się  odzyskaniem strony w ciągu kilku godzin na nasz koszt.

Czy bonusowe godziny aktualizacji przechodzą na następny miesiąc?

Niestety nie. Darmowa godzina dotyczy wyłącznie opłaconego miesiąca i w przypadku niewykorzystania nie przechodzi na kolejne miesiące.

Co zrobić, jeśli muszę dokonać aktualizacji zawartości, która zajmie więcej niż 1 godzinę?

Zrobimy wszystko, by zmieścic się w jednej godzinie. Natomiast, jeżeli będzie potrzeba więcej czasu, to dostaniesz dużo niższą stawkę, jako nasz klient planu konserwacji.

Ile witryn mogę mieć w ramach mojej subskrypcji?

Każdy pakiet jest przeznaczony dla jednej samodzielnej, standardowej strony internetowej oparatego na systemie CMS wordpress.

Jak anulować subskrypcję?

Anulowanie jest bardzo proste! Po prostu napisz do nas a Twoja subskrypcja zostanie natychmiast anulowana.