Tworzę strony od podstaw

Nie wykorzystuję gotowych szablonów.Zapewne spotkałeś się z ofertami stron za 700zł. W większości przypadków są to tzw. gotowce kupione za parę dolarów. Prawdopodobieństwo, że znajdziesz podobną w Polsce i na świecie jest ogromne. Uważam, że Ty i Twoja strona zasługujecie na więcej.

 

Strony są responsywne

Projektowanie stron pod urządzenia mobilne, to już standard. Ja natomiast projektuję strony oddzielnie dla smartfonów i tabletów. To znaczy, że niektóre elementy możemy pokazać na komputerze i niekoniecznie będą widoczne na smartfonie i tablecie. I odwrotnie. To czysta rewolucja w dziedzinie projektowania. Twoja strona ma przecież wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach, prawda?

 

Do projektowania wykorzystuję kreator DIVI

Co to oznacza dla Ciebie? Koniec z płaceniem za zmiany na stronie. Firmy potrafią wziąć nawet kilkaset złotych za drobną zmianę. Teraz będziesz mógł zrobić to samodzielnie. Płacisz raz i to wszystko. Myślisz, że to będzie trudne? Nie martw się. Dostaniesz instrukcję, jak w prosty sposób dokonać zmian. Co wolisz? Zapłacić raz i mieć możliwość samodzielnego dokonywania zmian, czy też sporo płacić za każdą zmianę? Dlatego właśnie nazywam moje strony Alternatywnymi. A co jeżeli będziesz chciał, bym się zaopiekował Twoją stroną? Nie ma najmniejszego problemu.
Administracja stronami, to moja specjalność.

 

Tworzę tylko przejrzyste, intuicyjne i estetyczne strony

Spotkałeś się zapewne ze stronami, gdzie nie wiadomo było co do czego. Pełno odnośników, błyskających elementów graficznych, a żeby dostać się do konkretnych informacji, trzeba było się przedostać przez gąszcz linków i kategorii. Uważam, że im prościej, tym lepiej. W projektowaniu staram się kierować najnowszymi trendami.

 

Strony są przygotowane pod pozycjonowanie

Myślisz o pozycjonowaniu swojej strony? Nie ma problemu. Twoja strona będzie na to gotowa. Szukasz firmy pozycjonującej? W tym też Tobie pomogę.

 

Instaluję strony na sprawdzonych serwerach

Czym się kieruję przy wyborze serwera?
– ma być niezawodny
– ma długo przechowywać kopie bezpieczeństwa
– ma być bezpieczny
Tyle i aż tyle.